Головна > Новини > Зміст

Категорія продукту

Американський річки коледж прагне до іскру інтересу до зварювання кар'єра
Mar 12, 2016

ОГЛЯНУТО ДЖЕССІКА HICE

Щоб допомогти залучити і поїзд більше зварювання професіоналів, американському коледжі річка в суботу сприяли її програм технічної освіти.

За даними американського товариства зварювання та коледжі країни повинні більш ніж 374,000 зварювальники за 2024. Суспільство організовано Суботня захід, пропонуючи Віртуальна реальність досвіду зварювання та практичні демонстрації. Місцеві компанії настроїти кабін надавати інформацію та роботу додатків для студентів та випускників.

Зварювання обличчя щити відображаються під час зварювання Expo в американському коледжі річка в Сакраменто на суботу, 6 лютого 2016. Зварювання промисловість повинна робітників і коледж намагається залучити студентів для навчання їх для зварювання кар'єри.
Зварювання обличчя щити відображаються під час зварювання Expo в американському коледжі річка в Сакраменто на суботу, 6 лютого 2016. Зварювання промисловість повинна робітників і коледж намагається залучити студентів для навчання їх для зварювання кар'єри. Марк Різ, коледжу зварювання завідувачів кафедр і професор, сказав, що середній вік зварювальником становить 55. Різ сказав чотири роки ступінь немає необхідності приєднатися до поля.

"Студенти, які йдуть до школи тут були найняті," Різ сказав, вказуючи на роботу Ради в класі, зварювання. Річка американському коледжі пропонує сертифікація зварників зобов'язані мати і відновити, кожні шість місяців. "Студенти платити $30 пожертвування. Ми просимо, якщо вони не мають, що вони повернутися пізніше, після отримання робочих місць, щоб виручити. "

Коледж пропонує п'ять різних сертифікати та ступінь зварювальних технологій. Брендон Бітті, спеціаліст зварник, сказав, що це можливо для студентів, щоб отримати сертифікат на один семестр, як кожен вимагає до 14 одиниць.

РЕКЛАМА

Бітті закінчив американському коледжі річка в 2015 році з його зварювання сертифікації, в кінцевому рахунку "працюють його шляху до" стати знімні і локомотив зварювальник з Siemens в Сакраменто.

"Siemens найняла 40 чоловік з вересня – 75 відсотків від місцевих місцевих коледжах," Бітті говорить. Найбільш зварювання компаній вигляд найняти студентів, оскільки вони не мають "погані звички" і може бути "побудована" для виконання конкретної роботи, Бітті говорить.

Бітті говорить, що він зобов'язана своїм успіхом зварювання програма коледжу.

"Я платять, щоб весело провести час," сказав він. "Якщо ви щось зробити, ви любите, це не працює."

Джейсон і Ребекка літом сказав, що вони є колишніх наркоманів, які обернувся своє життя, незадовго до початку Джейсон відвідувати коледж.

"Цей клас причини для змін", Ребекка Саммерс сказав.

У 2008 році вони сказали, дитина служби захисту взяв їх синів 1 - і 2-річний. Після того, як їх відновлення процес почався, діти були повернені і врешті-решт Джейсон Саммерс почали відвідувати коледж американської річці.

"Я є сертифікованими протягом п'яти років", сказав Саммерс, який працює для JB радіаторів в Сакраменто.

Тріш Колдуелл, декан коледжу технічної освіти, сказав tech департаментів і tech студентів забувають.

"Технічна освіта зник у вищих навчальних закладах", сказала вона.

Колдуелл висловила порушеної про останні коледж отримав грант, який буде модернізувати програми.

У 2015 році п'ять коледжів Північної Каліфорнії, у тому числі американської річці та інші в Лос Ріос Community College району, були нагороджені за $5 млн Грант для фінансування з Північної Каліфорнії Community College американський учнівства ініціативи.

За інформацією з сайту Міністерства праці США програма встановить учнівства модель для Північної Каліфорнії.

Відповідно до США бюро статистики праці Медіана pay для зварників є $37,420, з середня погодинна ставка $17.99. Комерційні драйвери, зварювання інспекторів, торгових представників і техніків щорічно заробити між $ 47 000 і $55000. Найвищий оплачувану роботу в галузі, яка вимагає ступеня, є матеріалів інженер з щорічного середньої заробітної плати з $87,690.