Головна > Новини > Зміст

Категорія продукту

Пекін Ессен зварювання & різання ярмарок 2016
Mar 11, 2016

Пекін Ессен зварювання та різання ярмарок (BEW), який спонсорується китайських машинобудування суспільства (СМЕ), зварювання установа СМЕ, Китай зварювання асоціації (CWA), Зварювальне обладнання комітету CWA, німецька зварювання суспільства (DVS) та Messe Essen GmbH, входить в світі двох провідних професійних зварювання виставок. Він приваблює десятки тисяч фахівців у зварювання промисловість (виробників, дистриб'юторів, агенти, науково-дослідні інститути, департаменти уряду і т. д.) з кожним роком.

BEW успішно провела для 20 разів, і масштаб його розширив кожного разу. Незважаючи на нових експонентів, збільшення, багато відомих експонентів, наприклад, Лінкольн, Panasonic, Золотий міст, Kaiyuan Група, ABB, Пекін і так далі надходять регулярно, який гарантувати якість і стандарт ярмарку. Що стосується 21 BEW брутто експозиційна площа була 84,700 ㎡with понад 900 експонентів з 28 країн світу, серед них, 189 експонентів були з-за кордону. Під час проведення ярмарку відвідати ярмарок прийшли 44,152 публічні записи з 49 країн і регіонів. Відвідувачі мають переважно з техніки виробництва, ємностей, автомобілебудування, залізничних локомотивів, нафтопроводів, суднобудування, авіації та аерокосмічної галузей промисловості. Майже 40 вітчизняних та закордонних професійних журналах, суміжних виставках, веб-сайти повідомляють ярмарку.

Як найбільший і найбільш впливових подія BEW забезпечує платформу для внутрішньої, а також імпорт і експорт торгівлі в усьому світі. На 21-й Пекін Ессен зварювання & ярмарок різання є відбудеться 14-17 червня, 2016 в новому Китаї у Міжнародному виставковому центрі Пекіна.