Головна > Новини > Зміст

Категорія продукту

В Китаї "два сеанси" пропонують величезні можливості для глобального розвитку
Mar 15, 2016

Глобальний spotlight буде бути світить на Китай на початку цього місяця, як азіатській країні готується до щорічної "дві сесії" вивчити рішення наступний крок до власної розробки намір розкрити величезний потенціал в глобальному масштабі.

Четвертий щорічні сесії 12-го національного народного з'їзду (НПК), топ законодавчу і IV сесії 12-го Національного комітету з китайської народної політичної консультативної конференції (НПКРК), Китаю Топ політичної консультативної органу, буде відкрито на 5 березня і 3 березня відповідно.

За словами експертів, що цього року зборів, дорогоцінні вікно для глобального спостерігачі, дивитися в майбутнє політикою Китаю, коли світ бореться, на тлі слабкої відновлення, отже очікується, заручитися більше уваги як вдома, так і за кордоном.

Економічна реструктуризація, споживання Driven модель принести можливості

Майбутній NPC сесії побачите дискусії та ратифікації Китаю проект 13 п'ятирічний план, з обговорень зосереджено на Китаю подальшого реструктуризації економіки як ключовим елементом.

Вищого керівництва Китаю оголосили наприкінці лютого, що Китай буде активізувати виробничо-збутового структурних реформ і зеленої економіки і торкніться потенціал внутрішнього попиту. Другий за величиною економікою в світі зараз shifting свою залежність від інвестицій та виготовлення внутрішнього попиту і сфери послуг.

Перехід допоможе Китаю перетворитись на "більш міцних двигуна для зростання попиту," спостерігається Стівен плотва, старший науковий співробітник США Єльського університету. "Це більш сприятливою для глобального стійкого зростання".

У самому справі, структурні перебудови в Китаї вже Жав перші результати. Офіційні дані показали, що споживання має припадає на дві третини 2015 зростання Китаю, перетворюючи на основним локомотивом для китайської економіки.

"Це здорової і стійкою тенденції зміни," китайським міністром закордонних справ Ван Лі сказав на своєї поїздки США в лютому.

Apple платити по 18 лютого офіційно розпочав обслуговування споживачів в Китаї, першою країною в Азії, яка має доступ до мобільних платежів рішення, пропоноване американський гігант tech, яка представлена поглянути на інтерес іноземних компаній у величезний споживчий ринок Китаю через її підвищення купівельної спроможності.

Як один з кількох ринків з темпи росту Китай прив'язано до принести більше можливостей для решти світу, Maital Шломо, старший науковий співробітник Ізраїльський технологічний інститут.

Бонус висхідний покупки влади також пішов за межами. Минулого року побачила китайських туристів складають 120 мільйонів вихідне візитів і витрачати понад 1 трлн юанів (близько 153 мільярдів доларів) за кордоном. Звіти та фотографії покупців і мандрівники, другий за величиною економікою в світі часто хіт іноземних заголовки.

Висота споживання потужності китайського народу, Роач сказав, додадуть сильний імпульс слабкі глобальний економічний підйом.

Чисте, прозоре управління, щоб заохочувати іноземні інвестиції

За останні кілька років китайський уряд зобов'язався чистіше і більш прозорими врядування, з огляду на створення сприятливих та передбачуваного середовища для іноземних інвестицій.

На майбутній дві сесії більше світла очікується пролити на ці зусилля, яка включає в себе анти-трансплантат кампанії в Пекіні.

Аналітики сказав триваючі зусилля відчутних результатів та збільшили довіру іноземних інвесторів в одному з найбільш динамічних ринків у світі.

"Китаю антикорупційної їзди, частиною верховенства права ініціативи зупинити втрати державного майна і підвищення чистої врядування і довіру іноземних інвесторів, завоювала визнання та підтримки міжнародної спільноти", сказав Ван в епіцентрі, професор китайської академії управління.

У своєму звіті 2015 року в Шанхаї, підставі Американської торгівельної палати сказав, що проблеми корупції став незначні виклик для американських компаній, ведення бізнесу в Китай, який має впали протягом двох років поспіль 13 місце у щорічному рейтингу організації.

Антикорупційної кампанії має сприяння ярмарок середовища конкурс бізнес-спільноти і знижена труднощі, пов'язані з веденням бізнесу в азіатській країні, сказав Jeorg Wuttke, президент з Європейським Союзом Торгово-промисловою палатою в Китаї.

Відкритість буде інший ключове слово під час дві сесії, коли фокус змістився до Китаю інвестиціям в роки вперед.

Міністерство комерції Китаю вимагання громадської думки щодо нового закону іноземні інвестиції, що послабити обмеження на іноземних інвесторів і надавати їм більш легкий доступ для китайського ринку.

Закордонні компанії отримають попереднього створення національного режиму та існуючої системи клопітно затвердження-випадку буде замінено "негативні список" управління, якщо він буде прийнятий закон.

Більш стабільна, прозорого та передбачуваного середовища юридичних і ринкового середовища, що заохочує добросовісної конкуренції будуть стійкі визначних пам'яток Китаю для іноземних інвесторів, сказав Дуг Gurr, президент Китаю роздрібних онлайн гігантський Амазонки.

Win-Win дипломатії прихильна глобального процвітання

Минулого місяця, Китай пообіцяв приділяти пріоритетну увагу вищого рівня відкривати залучення у світ як частину його дипломатичній порядку денному в найближчі кілька років, який також буде гарячою темою в майбутньому дві сесії.

Експерти передбачив, що представники обговорять подальшої реалізації таких grand програм, як поясом і дороги ініціативи, таким чином, щоб краще поділитися фрукти в Китаї багаторічне економічного розвитку з інших країн, особливо країн, що розвиваються ті.

Пояс і дороги ініціативи зі своїм найменуванням, що випливають з світових Шовковому шляху, що раніше сполучав Азії, Європі та Африці в давні часи, спрямована на посилення підключення до серед регіонів на землі та на морі і оновити уповільнений інфраструктури в Азії та Африці.

Ініціативи, підвищивши біржами капіталу, технології і високої якості виробничих потужностей серед країн вздовж стародавніх торгових шляхах, підвищить економічного і соціального розвитку на Євразійському та Африці континенту, сказав фу ін, голова комітету закордонних справ NPC.

Ремінь і дороги, яка охоплює до дві п'ятих континентальний області у світі, до цих пір отримав більше, ніж позитивних відгуків з більш ніж 60 країнах, деякі з яких вже пов'язали їх стратегій розвитку з планом обл хрест запропонував Китаю.

Ремінь і дороги допоможе отримати більше говорити з мирного врегулювання, країни, що розвиваються сказав Северино Безерра Кабрал, директор Інституту Китаю та Азії Тихоокеанського дослідження.

Наприклад, Пакистан, Центральний азіатській країні на маршруті стародавніх торгівлі, довго страждала від нестачі потужності. Літній час навіть її столиця Ісламабад б за умови влада blackout до 12 годин на добу.

Але завдяки планомірну реалізацію Китай-Пакистан економічних коридор, проект, швидше за все, додати більш ніж 25000 мегават електроенергії потенціалу країни енергії від голоду, Пакистан має потенціал, щоб бути перетворені в процвітаючу економіку.

Світ з нетерпінням чекає "мирного розвитку Китаю" викладено в дві сесії, що "це зміна форми новий тип міжнародних відносин", сказав Ібрагім Amari, професор політології Університету Багдада.