Головна > Новини > Зміст

Категорія продукту

CNC плазмова різка машини для труб
Jun 17, 2016

CNC плазмова різка машини для труб


Опис продукту


Особливості:
1. оснащений системою управління професійної для різних типів скорочень, включаючи Трійники митри сідла, осьовий зсувами, кілька перехресть, лікоть підтримує, ластовиці слоти; круглі, прямокутні, побачив, вирізати, перекриття труби отвори, повторно колодки з осьове зміщення і базової лінії або роботи точки скорочення викидів та інших видів пересічних скорочень.


2. точного лиття частин і суворий виробництва і процедур перевірки забезпечити високу точність, надійність і довговічність.


3. інтеграція з потужним Canadaand #39; s спеціалізована програмування та обчислювальних модулях для побудови складних великих збудована споруда зі сталі, він може генерувати ЧПУ коди від малюнків програми AutoCAD зберегти операторів і engineersand #39; час. І ці модулі сумісний з IGES, DXF, Сб і STL файлів.


4.Automatic, привод driven висота зондування системи компенсує вертикальне положення для out круглих труб. -Канал і поза кормів конвеєрів доступні для завантаження/розвантаження.


5.3D операційних інтерфейсу для зручні в експлуатації.

Використання:
Професійні різка труб з ЧПУмашинадобре використовувати в сталь конструкція: стадіони/арен, мостів, визначні пам'ятки, Виставкові центри, аеропортів; Обробляти промисловості: трубопроводів гальмівних колодок многовидів, теплообмінники, котли, посудини високого тиску, електростанції, нафтопереробні заводи; Суднобудування: трубопроводи, працює вентиляції; Офшорні: Підводна структур, самопід'ємні, stingers, палуби для Хелі.

  • Тип: Різальної машини

  • Введіть для різальної машини: CNC різальної машини

  • Автоматизація: автоматичне

  • Факел тип: Полум'я/плазми

  • Застосування: Andamp машин; Устаткування

  • HS код: 8461500090