Головна > Новини > Зміст

Категорія продукту

Стовпець & бум для TIG, плазми, MIG зварювання
May 11, 2016

Відповідно до строгих вимог аерокосмічної і ядерних пов'язаних програм стовпець і бум маніпулятори потрібно надати виключні жорсткості і низькою прогин під навантаженням. Інші важливі вимоги включають гладкістю і послідовності осі руху. Зустрічі цих вимог діапазон стовпця і бум маніпулятори були розроблені featuring високої якості sub компонентів і стрес звільнений вигадки, що включені в проект, який забезпечує стабільність класі. Цю філософію дизайну є доведена до великих важкі моделі.


Світлана довго і стандартний діапазон як правило, мають більше застосовність аерокосмічної і світло точність Інжиніринг додатків, де мінімальна бум прогин і відсутність вібрація при повному бум розширення є важливими чинниками. Існує точність бум (для лінійних зварювання додатків) чи навіть точність стовпець дисків (вертикальний) використовуючи рециркуляційного м'ячем гвинт типу механізмів. Як і для всіх стовпців і бум маніпулятори бум і стовпець рухів може бути через Підшипники прецизійні і керівництво способами. Конструктивні особливості включають товсті розділ вигадки, які були стрес звільнений, щоб забезпечити найвищі стандарти прямолінійність і мірних терпимості. Застосовні зварних процесів включають TIG, плазми і MIG/MAG, де високий рівень weld голову Деструктивна не є основним фактором.


Важка обов'язок і додаткових Heavy Duty стовпців і бум маніпулятори поділитися ж конструктивних особливостей, спільних для світла і стандартні обов'язок маніпулятори, щоб вони також можуть бути використані для точного додатків за участю процеси, такі як подвійний дуги-плазмові / TIG. Однак, ці підрозділи будуть знайти застосування в основному за участю MIG/MAG і процеси флюсом (SAW) пропонують широкий спектр додатковими послугами, зокрема powered візки і король закріпити обертання стовпця. Спеціальні негабаритних подорожі візки доступні нести всі контролю та зварити технологічного обладнання.


Якщо завод простору є важливим фактором потім ми можемо запропонувати моделі яких функція телескопічна буму, що зводить до мінімуму вимог до простору в тил. Рух телескопічною розділи є синхронною, щоб забезпечити найвищі можливі плавності ходу є.


Всі стовпці та бум маніпулятори призначена для роботи з діапазону елементів керування. Залежно від розміру та мита бум руху управління можуть бути через частоти інверторного типу диск з кодер зворотного зв'язку.