Головна > Новини > Зміст

Категорія продукту

Високотехнологічних галузей промисловості прийняти ультразвукового зварювання й різання
Jul 26, 2016

Тому що багато високотехнологічних інструментів і гаджети мають відносно коротку тривалість життя перед був витіснений наступна модель, швидкість до ринку — і спритність у виробничий процес — надає перевагу для виробників. Ніде це більш очевидною, ніж в високотехнологічне виробництво методів, що використовуються для tricky процесів, таких як нуль тепло зварювання делікатний електронні компоненти й металів датчики для пластикових монтує, наприклад — або різання, склеювання та герметизації декілька шарів різних матеріалів.unnamed

Ультразвукове зварювання та різання була приблизно з 1940-х років, і він був вперше використаний в промислових масштабах в індустрії пластикові іграшки. В даний час використання процесорів інтегровані комп'ютерні системи та управління означає, що Сфера застосування має злетіли в тандемі з надзвичайно висока точність і надійність.

Rinco ультразвук була на передньому краї передових розробок протягом більше 30 років і має досвід роботи в ультразвукового зварювання та технологію ультразвуковими різання. Це корисно в забезпечення безперервного Randamp; D нові інструменти та програми — і дозволяє компанії постачати спектр модульних інструменти і робочих станціях, які можуть бути інтегровані в спецтехніки або перетворився на автоматизації лінії. Вони доставити послідовно точний і міцний зварювання, результати, які можуть бути відтворені нескінченності. Цей передбачуваним продуктивність і якість означає надійності, особливо при розгляді, що компонент може мати кілька сотень ультразвукові зварних швів.

unnamed-2Як правило, інновації в промисловій енергетиці може бути стримується високі витрати на прототипів. Ультразвукова технологія може значно допомогти, представляючи agile, швидке і недороге альтернатив для звичайної механічної обробки. Вона являє собою дуже швидко приєднання технології. Високотехнологічних галузей промисловості перетворити для ультразвукова зварювання та різання, тому що це особливо ефективно з термопластів, спрощує лиття під тиском процедур і також не вимагає попереднього підігріву металевих деталей. Додаток не пошкоджені. Середня смартфон, планшет або ноутбук дуже ймовірно через виробничого процесу, де деякі компоненти були сфабриковані або зібраний використовує ультразвукові різання і зварювання. Ланцюжки постачання автомобільної та аерокосмічної промисловості, збільшення розгортання ультразвуковою технологією для все, від батареї до супутниковим навігаційні пристрої.