Головна > Новини > Зміст

Категорія продукту

Лазерна обладнання допомагає собор металевих Fabricator
Mar 14, 2016

Сідні щоденні новини

МІНІСТР — Fabcor є йти в ногу зі зміною технології, придбавши стан мистецтва лазерного трубки маслом і Devlieg з нудно млин.

"Fabcor тепер можуть надати найбільш передових лазерної різки труб на ринку сьогодні," сказав Джон Hoying, президент і власник Fabcor.

Fabcor, яка має 72,000 квадратних футів, виробництво 8 акрів, є магазин металевих fabricator.

Сімейним підприємством представив його новий BLM LT8 лазер трубка cusster, 3500-ватний різак потужністю 28 футів трубка довжиною. Машина може скоротити до 8 квадратних дюймів і діаметр, і його можна вирізати вуглецю, нержавіюча сталь і алюміній, аж до три чверті дюйма сталі.

"З BLM також розглядалися на відкритих профілів, у тому числі кути, квартири, балки та канали, також прямокутники, квадратних і круглі труби," сказав Hoying. «Виготовлення витрати зменшуються за допомогою слот і tab і шпунтові зварні шви. Ми здатні також розрізає по довжині, просвердлити отвір будь-який розмір або скоротити будь-якої геометрії фігур, усунення дорогим набору ДБЖ, матеріалів, обробки та додаткові трудові. "

Нове обладнання дає Fabcor можливість бути гнучкою.

"Важко оснащення ліквідовано і замінено гнучкі променя, в результаті чого час розгорнутого виробництва і мінімальні відходи", сказав Hoying. "Ми може консолідувати трубки різних діаметрів, форм і товщина стінки для створення збірок. 3D tilt ріжучої головки забезпечує скошеними краями для зварного шва prep, усуваючи необхідність рука grind".

Компанія також має будинку обробні можливостей, включаючи Devlieg серія 5K нудно млин, точність, горизонтальні шпинделя стіл нудно, фрезерних та рядкові Сівалки.

"Цей обробні млин поєднує в собі екстремальних точність і жорсткість,", сказав Hoying. "Devlieg машин всіх типів і розмірів заготівок, включаючи інструмент кімнаті, one piece робочих місць і виробництва додатків, що вимагають точні отворів і плоских поверхонь в точних місць, поки його розмір похвалитися здоровенний 40-дюймовий x 72 дюймовий з граничного навантаження ваги 10,300 фунтів."

Fabcor продовжує пропонувати 3D CAD інженерії, квартира лазерної різки, прес-гальмо і прокатки, Mig-Тіг-Spot і Роботизована зварювання, мокрих або порошку пальто обробок, вузлів, поставки в автотранспортних засобів Fabcor і були служити гості протягом 32 років.