Головна > Новини > Зміст

Категорія продукту

НТЦ Весняне засідання
Mar 13, 2016

EWI в масло andamp; Газ стратегічних технології комітету (НТР) буде проводити зустрічі весни наступного року на вівторок, 22 березня 2016 року в Х'юстоні Marriott енергетичний коридор в Х'юстоні, штат Техас. Метою цієї зустрічі подобово є представити результати поточні програми обговорити наступні кроки для цих проектів та визначення потенційних основні напрямки роботи для майбутніх проектів зустріти матеріали, приєднання до потреб промисловості.


Захід буде стартовому якість прийому вечеря понеділок, 21 березня, о 6:30 вечора, для членів НТК і Non члени.

На вівторок, 22 березня приєднатися до нас для НТК членів тільки сеансу з 9 ранку - 12 вечора, featuring Ласкаво andamp; НТЦ оновлення, оновлення проекту на таких проектах: зварювання з високої міцності сталі пластини для офшорні додатків (54216STC), характеристика з Weld продукти для застосування в Арктиці обслуговування (54873STC) і оновлення на пов'язані з EWI IRandamp; D Проекти.

Обід для учасників і Non члени будуть обслуговуватися на 22 опівдні. Члени і Non члени будуть насолоджуватися вдень, що складається з короткий вступ НТК і FY16 проектних пропозицій (в тому числі стояк втоми поліпшення дизайну, зварювання з високої міцності сталі плакірованние труби, перелом міцність вплив тест кореляції та продовження Арктиці Weld витратні проекту).