Головна > Новини > Зміст

Категорія продукту

Що таке попереднє виготовлення трубопроводів Шпулі
May 05, 2016

Попередньо виготовлення труб Шпулі/напівфабрикат трубопроводу

Шпулі труби виготовлені з кількість сировини труб і трубопровідна арматура (Відводи, фланці, Трійники, т. д.) у виготовлення магазини. RAW труби вирізати необхідні розміри і переїхав з фітинги припасування таблиці, де деякі компоненти оснащені телевізорами разом (тобто тимчасово підключені). Отриманий складальним (частина котушку остаточний труби) продовжує зварювання операцій (тобто постійного підключення) перед тим, як вона повертається до установки таблиці і отримує встановлений з іншими компонентами котушку.

Катушка монтаж та зварювання можна розділити на два типи:

  1. -Рол монтаж та зварювання

  2. -Позиції монтаж та зварювання


Рулон установку і зварювання засоби магістральних трубок можуть бути перетворені рухомої машини, і на слюсар або зварника не потрібно змінювати свої позиції для виконання операції, беручи до уваги позицію, монтаж та зварювання виникають, коли один або кілька філій магістральних трубок перевищує обмеження оформлення. У такому разі на слюсар або зварника має рухатися навколо запустити виконати, присунувши або зварювання магістральних трубок. В результаті позиції примірка і зварювання зазвичай займає більше часу, щоб закінчити ніж roll монтаж та зварювання. Щоб мінімізувати кількість позиції монтаж та зварювання є однією з цілей труби котушку виготовлення секвенування.


Магазин попередньо виготовлення труб котушки є перевірені засоби для зниження витрат інсталяції поле без забезпечення високої якості в продуктах сфабриковані.
Труби Шпулі часто фланцеві щоб сприяти з'єднання іншими котушки. Виготовлення цих Шпулі зазвичай виконує спеціаліст виготовлення компаній, які оснащені необхідної інфраструктури.
Спеціаліст переробників працювати під визначеного набору критеріїв якості управління, щоб забезпечити точність виготовлення, з метою досягнення roper, підходять на сайті і підтримувати необхідний технічними параметрами, визначеному замовником.